desc helpbuy1

سبد مقالات

سبد خرید خالی است

دسته بندی

رهگيري سفارشات

شناسه کامل سفارش:

اشتراک

آمار سايت

  • تعداد محصولات : 538
  • بازديد امروز: 2072
  • بازديد ديروز: 3351
  • مشتريان آنلاين: 4 نفر


تماس با ما

ایمیل: nirvana70777@gmail.com شماره تماس ( فقط اس ام اس ): 09369459753

بازدیدکننده گرامی

با تشکر از اینکه سایت مارا برای انتخاب مقالات انتخاب کرده اید در صورت پرداخت موفق و عدم دریافت فایل بعد از پرداخت کافیست موضوع پروژه رو به ایمیل زیر بفرستید تا سریع واستون فرستاده بشه .... با تشکر nirvana70777@gmail.com
اطلاعات مربوط به این پروژه
...
قیمت : 5000 تومان

دسته: مقالات دانشجویی آماده

آلکلاسیون ۲۶ ص

Word2007777

آلکلاسیون :

الکیلاسیون یعنی افزایش یک گروه آلکیل به یک ترکیب آلی ولی در اصطلاح پالایش نفت عبارت است از واکنش یک اولفین سبک با یک ایزوپارافین.
واحدتولید اتیل بنزن دارای سه راکتوربستر ثابت و همینطور چهار برج تقطیر می باشد . دردوراکتور واکنش آلکیلاسیون ودر یک راکتور نیز واکنش های ترانس آلکیلاسیون انجام می یابد . در راکتورهای آلکیلاسیون واکنش مهمی که انجام می شود عبارتست از ترکیب یک مول اتیلن با یک مول بنزن این واکنش به نام واکنش آلکیلاسیون معروف می باشد . علاوه برواکنش آلکیلاسیون واکنش تولید دی اتیل بنزن نیز دراین راکتور انجام می شود . دراین واکنش دومول اتیل بنزن با یکدیگر ترکیب شده و یک مول دی اتیل بنزن تولید می گردد . دی اتیل بنزن تولیدی در راکتور آلکیلاسیون به عنوان یک محصول جانبی می باشد که می باید به مواد مناسب تبدیل گردد. این عمل درراکتور ترانس آلکیلاسیون انجام می گیرد . دراین راکتور یک مول دی اتیل بنزن را به یک مول بنزن وحاصل شدن یک مول اتیل بنزن .علاوه براین موادی مانند تری اتیل بنزن و دی فنیل اتن نیز در راکتور ترانس آلکیلاسیون تولید میگردد .


آلکلاسیون ۲۶ ص توسط 45 کاربر تایید شده است امتیاز 4 / 5


برچسب پروژه:
٬ , ,